Lidhje

Çështja kundër basketbollistes Griner dhe bisedimet me Moskën


Çështja kundër basketbollistes Griner dhe bisedimet me Moskën
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00

Menjëherë pasi një gjykatë ruse dënoi me nëntë vjet burg yllin e basketbollit amerikan Brittney Griner me nëntë vjet burg nën akuza për drogë, Shtetet e Bashkuara thanë se janë të gatshëm të diskutojnë me Rusinë për një këmbim të burgosurish.

XS
SM
MD
LG