Lidhje

Escobar: Kosova dhe Serbia të zbatojnë të gjitha marrëveshjet e Brukselit


Escobar: Kosova dhe Serbia të zbatojnë të gjitha marrëveshjet e Brukselit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

I dërguari i Posaçëm i Shteteve të Bashkuara për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, tha të premten se Kosova dhe Serbia duhet të zbatojnë të gjitha marrëveshjet e arritura në bisedimet e ndërmjetësuara nga Bashkimi Evropian

XS
SM
MD
LG