Lidhje

Kraja: SPAK i vendosur të vërë para përgjegjësisë të korruptuarit, përfshirë zyrtarë të lartë


Kraja: SPAK i vendosur të vërë para përgjegjësisë të korruptuarit, përfshirë zyrtarë të lartë
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:02 0:00

Intervistë me kreun e Strukturës së Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar në Shqipëri, Arben Kraja, i cili ndodhet këto ditë për një vizitë në SHBA. Zoti Kraja foli për takimet në Uashington si dhe për dosjet që janë duke u hetuar në Shqipëri

XS
SM
MD
LG