Lidhje

Ligjet ruse vënë në shënjestër kundërshtarët e luftës 


Ligjet ruse vënë në shënjestër kundërshtarët e luftës 
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Që nga fillimi i luftës në Ukrainë, Moska ka bërë çmos për të shtypur opozitën brenda Rusisë. Kritikët e Kremlinit thonë se ligji mbi ndikimin e huaj e forcon kontrollin e pushtetit ndaj popullsisë dhe organizatave ruse. 

XS
SM
MD
LG