Lidhje

Hebrenjtë rus e ukrainas dhe dallimet mes tyre


Hebrenjtë rus e ukrainas dhe dallimet mes tyre
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Që nga fillimi i sulmit rus ndaj Ukrainës, komuniteti hebre në Rusi nuk i ka mbështetur në mënyrë të hapur veprimet ushtarake të Kremlinit, duke minuar kështu pretendimin e Presidentit Vladimir Putin se forcat ruse janë në një mision për të denazifikuar Ukrainën

XS
SM
MD
LG