Lidhje

Senati miraton projektligjin për uljen e inflacionit


Senati miraton projektligjin për uljen e inflacionit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:55 0:00

Senati amerikan miratoi të dielën me një shumicë të thjeshtë votash një masë prej 430 miliardë dollarësh për të luftuar ndryshimet klimatike, për uljen e çmimit të ilaçeve dhe rritjen e disa taksave për korporatat.

XS
SM
MD
LG