Lidhje

Kurti: Dezinformimi rreth reciprocitetit - përpjekje për destabilizimin e Kosovës


Kurti: Dezinformimi rreth reciprocitetit - përpjekje për destabilizimin e Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, u bëri thirrje të mërkurën serbëve të Kosovës që të mos bien pre e dezinformatave për çështjen e targave të automjeteve dhe dokumenteve të identifikimit, pasi që sipas tij, ato kanë për qëllim nxitjen e frikës dhe paqëndrueshmërisë.

XS
SM
MD
LG