Lidhje

Si po përdoret telemjekësia për të ndihmuar banorët ukrainas


Si po përdoret telemjekësia për të ndihmuar banorët ukrainas
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Studentë ukrainas në universitetin “Stanford” kanë krijuar një organizatë ku në mënyrë vullnetare mjekë amerikanë ofrojnë këshilla mjekësore dhe psikologjike për ukrainasit e prekur nga lufta.

XS
SM
MD
LG