Lidhje

Samsung prezanton modelet e reja të telefonave dhe orëve inteligjente


Samsung prezanton modelet e reja të telefonave dhe orëve inteligjente
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Firma Samsung ka prezantuar linjën e re të telefonave që palosen dhe orëve inteligjente. Modelet e reja ofrojnë përmirësime nga ana e efikasitetit si dhe elegancës

XS
SM
MD
LG