Lidhje

Sfidat me sigurinë e plazheve shqiptare


Sfidat me sigurinë e plazheve shqiptare
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:16 0:00

Sezoni turistik në Shqipëri ka hyrë në periudhën me ngarkesën më të madhe të pushuesve dhe përballet me mjaft sfida. Disa incidente të fundit në det ku në njërin prej tyre humbi jetën një fëmijë 7 vjeçar, kanë rikthyer shqetësimin për përmirësimin e sistemit të sigurisë në plazhet shqiptare.

XS
SM
MD
LG