Lidhje

11 të vrarë dhe 6 të plagosur në një qytet të Malit të Zi


11 të vrarë dhe 6 të plagosur në një qytet të Malit të Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:08 0:00

11 persona humbën jetën dhe 6 të tjerë u plagosën të premten kur një person hapi zjarr ndaj kalimtarëve, përfshirë pjesëtarë të policisë lokale në qytetin Cetinë, 30 kilometra larg kryeqytetit të Malit të Zi

XS
SM
MD
LG