Lidhje

Mal i Zi, ceremoni përkujtimore për viktimat e tragjedisë


Mal i Zi, ceremoni përkujtimore për viktimat e tragjedisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

Një ceremoni përkujtimore u mbajt të dielën në Cetinje të Malit të Zi për ata që humbën jetën pasi një sulmi me armë zjarri nga një 34-vjeçar. Dhjetë persona, përfshirë dy fëmijë, u vranë të premten dhe policia thotë se autori kohët e fundit kishte shfaqur një “ndryshim në sjellje”.

XS
SM
MD
LG