Lidhje

Panelet diellore, SHBA kërkon të ulë varësinë nga Kina  


Panelet diellore, SHBA kërkon të ulë varësinë nga Kina  
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:20 0:00

Prodhuesit dhe konsumatorët amerikanë tani kanë më shumë arsye për të përdorur panelet diellore për energji, pas miratimit të paketës së re ekonomike që synon të ulë inflacionin.

XS
SM
MD
LG