Lidhje

Eksperti rus: Zaporizhzhia mund të jetë një tjetër 'Fukushima'


Eksperti rus: Zaporizhzhia mund të jetë një tjetër 'Fukushima'
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Zyrtarët ukrainas dhe ata të vendosur nga Rusia kanë raportuar për bombardime pranë termocentralit më të madh bërthamor në Evropë gjatë 48 orëve të fundit. Të dyja palët fajësojnë njëra-tjetrën

XS
SM
MD
LG