Lidhje

Ish-Presidenti Trump i bashkohet figurave botërore që janë përballur me mundësinë e akuzave penale


Ish-Presidenti Trump i bashkohet figurave botërore që janë përballur me mundësinë e akuzave penale
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:02 0:00

Ekspertët thonë se kontrolli i FBI-së në Mar-a-Lago dhe bërja publike e urdhrit për këtë kontroll, e përqendrojnë më tej vëmendjen tek ish-Presidenti Donald Trump si subjekt i mundshëm i një hetimi penal për marrjen nga Shtëpia e Bardhë të dokumentave sekrete dhe mbajtjen e tyre diku tjetër.

XS
SM
MD
LG