Lidhje

Arrestimet në Uzinën ushtarake, Peleshi: Dyshojmë për spiunazh


Arrestimet në Uzinën ushtarake, Peleshi: Dyshojmë për spiunazh
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Në Shqipëri, një sërë institucionesh të sigurisë janë përfshirë në hetimin e ngjarjes së mbrëmshme pranë ish Uzinës së armëve në Gramsh, ku u arrestuan dy shtetas rusë dhe një ukrainas, pasi njëri prej tyre kishte hyrë në mjediset e brendshme, dhe bëri rezistencë ndaj ushtarakëve që e ndaluan.

XS
SM
MD
LG