Lidhje

Analistët amerikanë për tensionet Serbi-Kosovë dhe rolin e Perëndimit


Analistët amerikanë për tensionet Serbi-Kosovë dhe rolin e Perëndimit
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:32 0:00

Dy njohës amerikanë të marrëdhënieve të vështira mes dy vendeve, bien dakord se megjithë përplasjet për targat dhe dokumentat e identifikimit, problemi kryesor është mosnjohja e Kosovës nga Serbia.

XS
SM
MD
LG