Lidhje

Gjirokastër, takimi i të rinjve nga Ballkani Perëndimor


Gjirokastër, takimi i të rinjve nga Ballkani Perëndimor
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:45 0:00

Në një takim në Gjirokastër, mbështetur nga Organizata për Siguri dhe Bashkëpunim në Europë, të rinjtë kanë vlerësuar trashëgiminë kulturore si një urë afrimi mes popujve të Ballkanit.

XS
SM
MD
LG