Lidhje

Kosovë, edhe 6 të arrestuar të dyshuar për trafikim e përdhunim të të miturës


Kosovë, edhe 6 të arrestuar të dyshuar për trafikim e përdhunim të të miturës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

Në Kosovë autoritetet kanë arrestuar të shtunen edhe gjashtë persona të dyshuar për trafikimin dhe përdhunimin e një vajze 11 vjeçe, në muajin qershor të këtij viti. Rasti i të miturës u bë publik pas denoncimit nga familja të përdhunimit të saj nga 5 persona, tashmë në paraburgim

XS
SM
MD
LG