Lidhje

Vazhdon dëmtimi i ekosistemit të liqenit të Shkodrës


Vazhdon dëmtimi i ekosistemit të liqenit të Shkodrës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:29 0:00

Agjencitë e mjedisit po ngrenë shqetësimin mbi nivelin e ndotjes dhe gjuetisë së paligjshme në Liqenin e Shkodrës. Ndërkohë, strukturat shtetërore ndjehen të pafuqishme përballë situatës së krijuar.

XS
SM
MD
LG