Lidhje

Shkup, ekspozitë me rastin e 25 vjetorit të vdekjes së Nënës Terezë


Shkup, ekspozitë me rastin e 25 vjetorit të vdekjes së Nënës Terezë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:11 0:00

Instituti për Trashëgiminë Kulturore dhe Shpirtërore të Shqiptarëve në Maqedoninë e Veriut organzoi një ekspozitë me fotografi për Nënën Terezë, me rastin e 25 vjetorit të vdekjes së shenjtores me origjinë shqiptare nga Shkupi.

XS
SM
MD
LG