Lidhje

Shtëpia e Bardhë në zi për vdekjen e Mbretëreshës Elizabeth II


Shtëpia e Bardhë në zi për vdekjen e Mbretëreshës Elizabeth II
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:24 0:00

Shtëpia e Bardhë po mban zi për vdekjen e Mbretëreshës Elizabeth II. Presidenti Joe Biden e cilësoi monarken britanike si kontribuesen kryesore në marrëdhëniet e forta midis Shteteve të Bashkuara dhe Mbretërisë së Bashkuar.

XS
SM
MD
LG