Lidhje

Ulqin, edukimi ndërkulturor i të rinjve si nismë e nxitjes së barazisë


Ulqin, edukimi ndërkulturor i të rinjve si nismë e nxitjes së barazisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Në Ulqin u mbajt tryeza e prezantimit të projektit “Komunikimi ndërkulturor i të rinjve: sfidat dhe mundësitë”, ku u theksua rëndësia e edukimit dhe tejkalimit të pengesave ndërkulturore në shoqërinë demokratike.

XS
SM
MD
LG