Lidhje

Siguria ushqimore pjesë e fjalimit të Presidentit Biden në OKB


Siguria ushqimore pjesë e fjalimit të Presidentit Biden në OKB
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

Presidenti Joe Biden do t’i drejtohet Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së në Nju Jork të mërkurën. Ai pritet të flasë mbi përpjekjet e Uashingtonit për të forcuar sigurinë globale ushqimore, Fondin Global për të luftuar SIDA-n dhe pandemitë e tjera.

XS
SM
MD
LG