Lidhje

SHBA, shumica incidenteve me armë në shkolla nuk janë sulme në masë


SHBA, shumica incidenteve me armë në shkolla nuk janë sulme në masë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:49 0:00

Në Shtetet e Bashkuara, eskpertët dhe specialistët e sigurisë kanë qëndrime të ndryshme për shkallën e masave të sigurisë në shkolla

XS
SM
MD
LG