Lidhje

Klima e biznesit dhe investimet inteligjente në Ballkanin Perëndimor


Klima e biznesit dhe investimet inteligjente në Ballkanin Perëndimor
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:15 0:00

Dhoma Amerikane e Tregtisë në Shqipëri po organizon për herë të parë në Ballkanin Perëndimor konferencën rajonale “Qytetet Inteligjente”, si një nxitje për të shtuar në qytetet e rajonit investimet në teknologjitë e sigurta inteligjente, dhe për të modernizuar shërbimet publike.

XS
SM
MD
LG