Lidhje

Tahiri: Marrëveshjet hibride një gabim, i shërbejnë politikës ruse në Ballkan


Tahiri: Marrëveshjet hibride një gabim, i shërbejnë politikës ruse në Ballkan
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:31 0:00

Kryetar i Grupit parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Besnik Tahiri, thotë se zgjidhja e vetme për Kosovën dhe stabilitetin në Ballkanin Perëndimor është arritja e një marrëveshje ndërkombëtare, ligjërisht të detyrueshme, e që do të mundësonte njohje reciproke.

XS
SM
MD
LG