Lidhje

Protesta dhe debate mbi grevën në sektorin e arsimit në Kosovë


Protesta dhe debate mbi grevën në sektorin e arsimit në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:04 0:00

Një grup qytetarësh protestoi të enjten me kërkesën për t’i dhënë fund grevës në sektorin e arsimit në Kosovë, e cila po vazhdon që nga 25 gushti i këtij viti. Greva nxiti debate edhe në parlamentin e Kosovës

XS
SM
MD
LG