Lidhje

Ekspertët analizojnë thirrjen e Rusisë për mobilizim


Ekspertët analizojnë thirrjen e Rusisë për mobilizim
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

Zyrtarët e lartë amerikanë po i quajnë planet e presidentit rus Vladimir Putin për të mobilizuar 300,000 trupa ruse për të luftuar në Ukrainë, një shenjë dobësie dhe theksojnë se Moska është "në vështirësi"

XS
SM
MD
LG