Lidhje

Gazetarët bjellorusë zhvendosen në Poloni, për shkak të kërcënimeve  


Gazetarët bjellorusë zhvendosen në Poloni, për shkak të kërcënimeve  
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:28 0:00

Arrestimet masive dhe frikësimi i gazetarëve të pavarur e bëjnë të vështirë raportimin e lirë të ngjarjeve në Bjellorusi. Por Belsat TV është i vendosur të vazhdojë të informojë qytetarët bjellorusë në mënyrë të pavarur

XS
SM
MD
LG