Lidhje

15 vjetori i ndarjes nga jeta të françeskanit At Zef Pllumi


15 vjetori i ndarjes nga jeta të françeskanit At Zef Pllumi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:58 0:00

15 vite më parë u nda nga jeta frati françeskan, At Zef Pllumi, i cili, përmes veprës së tij "Rrno vetëm për me tregue", dëshmoi mbi krimet dhe persekutimit të thellë të klerit dhe popullit shqiptar gjatë regjimit komunist.

XS
SM
MD
LG