Lidhje

Presidentja Osmani: Njohja reciproke, e vetmja zgjidhje që çon drejt paqes dhe stabilitetit afatgjatë


Presidentja Osmani: Njohja reciproke, e vetmja zgjidhje që çon drejt paqes dhe stabilitetit afatgjatë
please wait

No media source currently available

0:00 0:16:42 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, Presidentja e Kosovës foli për synimet e Kosovës për normalizimin, rolin e opozitës, asociacionin e komunave serbe, Ballkanin e Hapur dhe marrëdhëniet me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama.

XS
SM
MD
LG