Lidhje

Tiranë, senatorja amerikane: E shqetësuar për financimet ruse në Ballkan


Tiranë, senatorja amerikane: E shqetësuar për financimet ruse në Ballkan
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:06 0:00

Senatorja amerikane Jeanne Shaheen shprehet e shqetësuar për financimet ruse në Ballkan. Në një intervistë për Zërin e Amerikës, senatorja Shaheen vlerëson partneritetin me Shqipërinë dhe thotë se Shtetet e Bashkuara duhet ta ndihmojnë atë për të patur një strukturë të sigurtë kibernetike

XS
SM
MD
LG