Lidhje

Komunitetet lokale dhe burimet e energjisë në Shqipëri


Komunitetet lokale dhe burimet e energjisë në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:08 0:00

Kriza energjitike dhe rritja e kostove të jetesës po i shtyjnë komunitetet lokale në Shqipëri të gjejnë forma të reja për të ulur shpenzimet. Në zonat rurale banorët po i drejtohen gjithnjë e më shumë druve të zjarrit për ngrohje, ndërsa në qytete po shtohen projektet me panelet diellore

XS
SM
MD
LG