Lidhje

BE nis procesin për liberalizimin e vizave me Kosovën


BE nis procesin për liberalizimin e vizave me Kosovën
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:50 0:00

Këshilli i BE tha se grupi punues për vizat ka zhvilluar diskutimin e parë mbi liberalizimin e vizave për Kosovën dhe se “përgjithësisht e ka mbështetur liberalizimin”, por “për arritjen e përparimit, duhet të qartësohen një numër temash të ndërlidhura me këtë proces dhe të vazhdohen diskutimet”.

XS
SM
MD
LG