Lidhje

Shqipëria paskomuniste përmes fotove të fotografit zvicerian Hans Peter Jost


Shqipëria paskomuniste përmes fotove të fotografit zvicerian Hans Peter Jost
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:37 0:00

Shqipëria e 30 viteve të fundit, me vështirësitë e tranzicionit politik e social, me zhvillimet hera-herës të dhimshme, kaotike dhe të trazuara, është dokumentuar në imazhet e fotografit zvicerian Hans Peter Jost, i cili ka çelur në qytetin e Shkodrës ekspozitën "Shqipëria në mes".

XS
SM
MD
LG