Lidhje

Intervistë me ish-deputeten e PD-së Rudina Hajdari


Intervistë me ish-deputeten e PD-së Rudina Hajdari
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:28 0:00

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Rudina Hajdari flet mbi zhvillimet më të fundit brenda kësaj force politike dhe përpjekjet e dy grupimeve brenda saj, për të dalë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet lokale të vitit që vjen.

XS
SM
MD
LG