Lidhje

Lajçak: U takon Kosovës dhe Serbisë të vendosin për marrëveshjen përfundimtare


Lajçak: U takon Kosovës dhe Serbisë të vendosin për marrëveshjen përfundimtare
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:05 0:00

I dërguari i Bashkimit Evropian për bisedimet Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, tha sot gjatë një vizite në Prishtinë se u takon palëve të vendosin se si do të duket një marrëveshje përfundimtare për normalizimin e marrëdhwnieve ndërmjet tyre.

XS
SM
MD
LG