Lidhje

Sindikata e Universiteteve vazhdon bojkotin e vitit të ri akademik


Sindikata e Universiteteve vazhdon bojkotin e vitit të ri akademik
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:48 0:00

Në Tiranë, sindikatat e punonjësve universitarë protestuan sot për të gjashtën ditë me bojkotim të procesit mësimor, duke kërkuar rritje të pagave 50 për qind, si dhe të fondeve për kërkim shkencor.

XS
SM
MD
LG