Lidhje

Dialogu ShBA - Shqipëri, intervistë me Zv/Ndihmës Sekretarin Gabriel Escobar


Dialogu ShBA - Shqipëri, intervistë me Zv/Ndihmës Sekretarin Gabriel Escobar
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:53 0:00

Zëvendës-Ndihmës Sekretari i Shtetit për Evropën dhe Euroazinë, Gabriel Escobar, që mbulon politikën amerikane për Ballkanin Perëndimor, flet për dialogun strategjik midis qeverisë së Shteteve të Bashkuara dhe qeverisë shqiptare dhe gjendjen e demokracisë në Shqipëri.

XS
SM
MD
LG