Lidhje

Goditet në Tiranë grupi shqiptar që mashtronte italianët


Goditet në Tiranë grupi shqiptar që mashtronte italianët
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Në Shqipëri, një hetim i përbashkët mes SPAK-ut dhe autoriteteve italiane, ka çuar në goditjen e një organizate shqiptare e cila kryente në Tiranë aktivitetin e shitjeve përmes telefonatave, duke mashtruar qytetarë të vendeve të ndryshme europiane, kryesisht në Itali.

XS
SM
MD
LG