Lidhje

Kosovë, pakënaqësi me propozimin e qeverisë për targat e makinave


Kosovë, pakënaqësi me propozimin e qeverisë për targat e makinave
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:01 0:00

Vendimi i qeverisë së Kosovës për të modifikuar afatin për konvertimin e targave të makinave ngjalli reagime të diplomatëve amerikanë dhe opozitës në Kosovë.

XS
SM
MD
LG