Lidhje

Familjet siriane bëjnë thirrje për veprim ndaj ndryshimeve klimatike


Familjet siriane bëjnë thirrje për veprim ndaj ndryshimeve klimatike
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Ndërsa shtohen në mbarë botën katastrofat natyrore të lidhura me ndryshimet klimatike, janë bërë më urgjente përpjekjet për të ulur numrin e viktimave, për t’u përgatitur për krizat e mundshme dhe për të ndihmuar vendet që përballen me thatësirën.

XS
SM
MD
LG