Lidhje

Presidenti Biden flet pas zgjedhjeve


Presidenti Biden flet pas zgjedhjeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:48 0:00

Presidenti Joe Biden i vlerësoi zgjedhjet e së martës si një ditë e mirë për demokracinë dhe për Amerikën. Gjatë një konference shtypi në Shtëpinë e Bardhë, Presidenti Biden u tha gazetarëve se pavarësisht rezultatit të zgjedhjeve, ai është i përgatitur që të punojë me republikanët në Kongres.

XS
SM
MD
LG