Lidhje

Presidenti Biden, fjalim në Konferencën e OKB-së për Klimën


Presidenti Biden, fjalim në Konferencën e OKB-së për Klimën
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:54 0:00

Presidenti Joe Biden tha në një fjalim në takimin historik të Kombeve të Bashkuara për klimën se kriza e klimës ka të bëjë me sigurinë e njerëzimit, sigurinë ekonomike, mjedisore, kombëtare dhe atë të vetë planetit.

XS
SM
MD
LG