Lidhje

Komiteti Shqiptar i Helsinkit monitoron korrupsionin dhe reformën në drejtësi


Komiteti Shqiptar i Helsinkit monitoron korrupsionin dhe reformën në drejtësi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00

Komiteti Shqiptar i Helsinkit po monitoron korrupsionin e reformën në drejtësi. Drejtoresha Erinda Skëndaj thotë se, nga monitorimet në terren vërehet se problemet që lidhen me korrupsionin vazhdojnë të jenë mjaft shqetësuese, ndërkohë që reforma në drejtësi s' po jep rezultatet që presin qytetarët

XS
SM
MD
LG