Lidhje

Shtetet e Bashkuara kërkojnë zgjerim të pranisë së tyre ushtarake në Filipine


Shtetet e Bashkuara kërkojnë zgjerim të pranisë së tyre ushtarake në Filipine
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:17 0:00

Zyrtarët amerikanë dhe filipinas thonë se Shtetet e Bashkuara po kërkojnë një zgjerim të pranisë së tyre ushtarake në Filipine.

XS
SM
MD
LG