Lidhje

Vazhdojnë përpjekjet për rimëkëmbje pas shpërthimit në Stamboll


Vazhdojnë përpjekjet për rimëkëmbje pas shpërthimit në Stamboll
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Rruga historike dhe popullore Istiklal e Stambollit është ende duke u rimëkëmbur nga një sulm me bombë më 13 nëntor. Pronarët e bizneseve dhe banorët janë të shqetësuar për pasojat afatgjata që sulmi do të ketë në ekonominë e zonës ku ata punojnë dhe jetojnë.

XS
SM
MD
LG