Lidhje

Panairi i makinave në Los Anxhelos


Panairi i makinave në Los Anxhelos
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

Një nga panairet më të mëdha të makinave në botë ka hapur dyert në qytetin Los Anxhelos të Kalifornisë. Tematika e këtij viti është automjetet e teknologjisë së lartë dhe elektrike.

XS
SM
MD
LG