Lidhje

Banorët në ishullin italian Iskia: Gjithçka është groposur nga balta


Banorët në ishullin italian Iskia: Gjithçka është groposur nga balta
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Ekipet e shpëtimit vazhdojnë kërkimet për të dytën ditë me radhë për gjetjen e personave që rezultojnë të zhdukur nga rrëshqitja masive e dheut në ishullin italian Iskia. Balta dhe mbetjet e grumbulluara në disa zona arrijnë deri në 6 metra lartësi.

XS
SM
MD
LG